Odpowiadasz na:

Ale to w sumie trojmiasto.pl, tu nie ma się co spodziewać bardziej rozbudowanego myślenia i analiz ;), portal dla przegrywów, trolli i milionerów na papierze.

Nie pisz proszę, że... rozwiń

Ale to w sumie trojmiasto.pl, tu nie ma się co spodziewać bardziej rozbudowanego myślenia i analiz ;), portal dla przegrywów, trolli i milionerów na papierze.

Nie pisz proszę, że brzydko się wyrażam, bo to ja jestem cały czas atakowany przez hienę, o ile on i Ty to nie ta sama osoba pod różnymi IP.

Na sam koniec - przed przegrzaniem na rynku nieruchomości ostrzegają już wszyscy, nawet ci, którzy w zwyczaju mają naganianie. Wystarczy poczytać branżowe portale i magazyny. Ale naciągacz wie lepiej, bo 50 mieszkań dla elyty w Orłowie sprzeda się po 15 tys. za metr - buhahahahahaha. Tego typu inwestycje to może 1% rynku. Nawet, jeżeli w nich ceny nie spadną przez następne 30 lat, to reszta rynku będzie to miała w dpie, bo cała reszta rynku składa się z mieszkań mniej odpornych na zawirowania gospodarcze. Więc niech dalej dyskutuje sam ze sobą, ja tutaj oceniam pod kątem innego typu nieruchomości.

A radość, że dzisiejsi np. 30-latkowie mają aktualnie cięższe warunki do zakupu, niż jeszcze 2 lata temu, to oznaka zwyczajnego dna moralnego i w gruncie rzeczy mega smutnego życia, w którym nie ma miejsca na jakiekolwiek odczucia wyższe, a liczą się tylko pieniądze - generalnie cienko kończą takie osoby ;) Możesz mieć i 5 mieszkań, ale pozostaniesz zerem, a dużo łatwiej o szczęśliwego człowieka bez tych 5 mieszkań - jak dorośniesz, to zrozumiesz ;)

zobacz wątek
2 lata temu
~darek

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry