Odpowiadasz na:

Do „naciagacz corka dewelopera hahahaha”
Wydaje się, że forum nie jest prywatną własnością i nie możesz zabronić komukolwiek tutaj zaglądać i udzielać się na forum. Ponadto, dla mnie darek i... rozwiń

Do „naciagacz corka dewelopera hahahaha”
Wydaje się, że forum nie jest prywatną własnością i nie możesz zabronić komukolwiek tutaj zaglądać i udzielać się na forum. Ponadto, dla mnie darek i jemu podobni wnoszą jednak duży wkład do dyskusji i ja osobiście nie mam nic przeciwko temu, żeby darek zamieszczał swoje wpisy.
Żeby temat rozwijał się kreatywnie, potrzebne są różne stanowiska, dlatego początkowo przeciwstawiłem się Twoim poglądom naciągaczu, ale uznałem, że nie dam rady upierać się przy stanowisku, że cena mieszkań w najbliższych latach spadnie, bo sam w to nie wierzę (o czym napisałem)
Darek jednak stoi usilnie przy swoim, więc Ty po prostu powinieneś bardziej starać się, żeby przekonać darka i jemu podobnych do swojej racji.
Umocniło moje stanowisko np. przytoczenie wypowiedzi innych, którzy znają temat z racji wykonywanego zawodu.

Teraz do darka:
Szukam Twojej prognozy na najbliższe lata i czego się doszukałem:
Cyt. „Nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie, czy lepiej teraz, czy lepiej za 2 lata - bo jest to niezależne zarówno ode mnie jak i od Ciebie”
Cyt. „ceny mieszkań nie będą rosnąć dlatego, bo ktoś, kto nie powinien ukończyć podstawówki z matematyki tak sobie wyobraża i na tym rynku inwestuje (piszę o naciągaczu), tylko dlatego, że nadal będzie liberalna polityka monetarna. Jeżeli ta liberalna polityka się skończy, to ceny przestaną rosnąć.
Czyli Twoim zdaniem liberalna polityka się skończy, czy nie skończy i czy ceny mieszkań po roku 2019 będą rosnąć, czy nie będą rosnąć, … bo się trochę pogubiłem

Używanie przemocy, w tym przypadku przemocy słownej, świadczy tylko o braku argumentów, dlatego więcej zrozumienia i uśmiechu, czego sobie i wszystkim życzę :)

zobacz wątek
3 lata temu
~XYZ

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry