Odpowiadasz na:

Serdecznie Polecam!!!

W Internecie poszukiwałem trenera personalnego, który pomógłby mi postawić pierwszy krok, złapał mnie za rękę i pokazał - tak to się robi :) Poszukiwania trenera okazały się nie lada wyzwaniem. W... rozwiń

W Internecie poszukiwałem trenera personalnego, który pomógłby mi postawić pierwszy krok, złapał mnie za rękę i pokazał - tak to się robi :) Poszukiwania trenera okazały się nie lada wyzwaniem. W większości przypadków nie otrzymywałem żadnej odpowiedzi… Całe szczęście trafiłem na stronę internetową Karoliny. Od razu czułem, że to jest odpowiednia osoba! Niezwłocznie poprzez formularz kontaktowy przesłałem informację z prośbą o pomoc. Otrzymałem ważne informacje na które czekałem... i tak umówiłem się na nasz pierwszy trening :)

Treningi z Karoliną są niezwykle intensywne i efektywne, pełne profesjonalizmu, pozytywnej energii oraz ogromnej motywacji do działania. Oczywiście nie zawsze danego dnia jesteśmy pełni sił a trafnie dobrany i dostosowywany plan treningowy to bardzo cenna umiejętność, którą u Karoliny nadzwyczaj sobie cenie!

zobacz wątek
7 lat temu
~Piotr

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry