Odpowiadasz na:

Szczerze polecam

Z czystym sumieniem mogę polecić naukę tańca prowadzoną przez Paulinę. Wraz z żoną (wtedy jeszcze narzeczoną) przygotowywaliśmy się do naszego pierwszego tańca pod czujnym okiem Pauliny, która jest... rozwiń

Z czystym sumieniem mogę polecić naukę tańca prowadzoną przez Paulinę. Wraz z żoną (wtedy jeszcze narzeczoną) przygotowywaliśmy się do naszego pierwszego tańca pod czujnym okiem Pauliny, która jest bardzo pozytywną i ciepłą osobą, dzięki czemu bardzo szybko nawiązuje się z nią dobry kontakt. Pierwsze dwie lekcje były nauką podstaw walca, a kolejne to nauka układu, który Paulina bardzo zgrabnie dostosowywała do naszej wizji, uwag i możliwości.
W trakcie zajęć oczywiście pojawiło się kilka trudniejszych momentów i stresu, że nie wszystko będzie tak jak to sobie wyobrażamy, ale wtedy Paulina ze stoickim spokojem gasiła wszelkie niepokoje i dopingowała do dalszego treningu, także motywatorem jest równie dobrym co nauczycielem tańca ;)
Z grona naszych najbliższych znajomych jesteśmy już trzecią parą, która trafiła w dobre ręce Pauliny i niewątpliwie będziemy dalej polecać Studio Tańca SMILE wśród bliskich nam osób.
Niewątpliwie będziecie zadowoleni!

PS: Jeszcze raz dzięki Paula za wszystko ;)

zobacz wątek
5 lat temu
~Mateusz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry