Odpowiadasz na:

Re: Nowe mieszkania Trójmiasto

Trójmiasto dzielimy na dolny i górny taras.

Dolny Taras to od morza do pobliża linii SKM. Ceny tutaj są wysokie bo jak blisko zatoki mieszkania atrakcyjne turystycznie a jak blisko... rozwiń

Trójmiasto dzielimy na dolny i górny taras.

Dolny Taras to od morza do pobliża linii SKM. Ceny tutaj są wysokie bo jak blisko zatoki mieszkania atrakcyjne turystycznie a jak blisko kolejki to dobra komunikacja miejska (sam korzystam) Oczywiście w tej części zabudowa to głównie tzw. "plomby". Ceny realne od 6500 zł w górę. Hale garażowe ok 20-25 tys zł, komórki lokatorskie w tej czesci min. 2tys/m2

Drugi stopień to okolice moreny i jasienia. Ceny od 5500-6000 za metr tutaj nie ma takich rozbieżności w cenie, bo w dolnym tarasie można kupic mieszkanie na zaspie za 6200 zł za metr i na jelitkowie przy plazy za 18 tys za metr.

Komunikacja po powstaniu tramwaju jest coraz lepsza ale jedna ulica na osiedlu wyjazdowa sprawia ze ciezko wyjechać na główna ulice.

Tutaj już trochę podchodzą samoloty pod lądowanie.

Kolejna strefa to przy obwodnicy im bliżej jasienia i szadółek śmierdzi.
tylko ludzie co tam mieszkają mówią ze nie śmierdzi. Dla mnie smród jest nie do przyjęcia nawet jak jadę obwodnica z zamkniętymi oknami. tutaj mieszkania są najtańsze. ok 4 tys za metr i taniej.

Proponuje zobaczyć mapę smrodu http://www.szadolki.pl/mapa-smrodu/

Kolejna tańsza alternatywa to osowa. Ma przestanek PKM chodź za często pociągi nie jezdza. Najwieksza wadą jest dojazd ulicą spacerową.

Moim zdaniem, bo tym jak korkuje sie obwodnica i centrum miasta po tym jak polacy nie jezdza na wakcje za granice a zagraniczni do nas przyjezdzaja i program 500+ sprawił ze wiecej osób posiada auta, a komunikacja miejska nie jest konkurencyjna i po prostu droga. Lepsze mniejsze mieszkanie przy SKM niż dom w szeregowcu za miastem.

zobacz wątek
6 lat temu
~Mar

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry