Odpowiadasz na:

Re: Nowe mieszkania Trójmiasto

Taniej ? Może. Taniej może być mieszkanie jakie zostanie jeszcze nie sprzedane a deweloper już kończy lub zakończył inwestycje czyli ostatnie mieszkania (słabo oświetlone, duże metraże, dziwne... rozwiń

Taniej ? Może. Taniej może być mieszkanie jakie zostanie jeszcze nie sprzedane a deweloper już kończy lub zakończył inwestycje czyli ostatnie mieszkania (słabo oświetlone, duże metraże, dziwne ułożenia pomieszczeń). Raczej na początku kupując tzw. dziurę masz wybór z oświetleniem i pietrem a kupujesz z max 100 zł na metrze taniej.

Z mojego doświadczenia mino, że mieszkania są drogie, a Polacy niby biedni dużo mieszkań jest pozarezerwowanych odrazu (cześć osób powie ze to ściema dewelopera oszukuje ze sami rezerwuje zeby wywrzeć presje na kupującym) ale prawda jest ze są ludzie bogaci lub pół bogac których stać. Też nie sprzedaje się dziesiątek tysięcy mieszkań nowych w mieście. Także spójrzmy jakie auta jeżdżą na ulicy wiec ludzie maja kase. Ja sam majac do wybory mieszkanie w dobrej lokalizacji w wielkie płycie za 6000 zł za metr gdzie na klatce śpi zimą menel,a sąsiadka która śmierdzi w windzie jedzie do monopola po kolejna jabola wybieram opcje bardziej zadłużyć i kupic mieszkanie za 7000 zł za metr w nowym budownictwie. Mówi sie ze te bloki też sie staną dzisiejsza wielką płyta, ale ja wierze ze jak tam mieszkaja ludzie którzy cieżko za to zarobili będą dbali o ta nie jak ludzie którzy mieszkania dostali za komuny za darmo, połdarmo.

zobacz wątek
6 lat temu
~mareczek

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry