Odpowiadasz na:

Re: Nowa restauracja

Również uważam, że miejsca już istniejące powinny bardziej przemyśleć swoją działalność. Też nie chodzę do Kulki ze względu na ceny, które uważam, że nie są przemyślane jak dla tutejszych... rozwiń

Również uważam, że miejsca już istniejące powinny bardziej przemyśleć swoją działalność. Też nie chodzę do Kulki ze względu na ceny, które uważam, że nie są przemyślane jak dla tutejszych odbiorców. Nie jest to atrakcyjna lokalizacja,a ceny są jak w mieście. Jeśli np. pójdę tam z 2 dzieci + rodzice i dla każdego zamówię naleśnika to wydam 60 zł i do tego nikt się nie naje.... wolę sama zrobić w domu naleśniki. Albo porcja 8 małych pierożków za 16zł. Wolę zamówić pierogi z http://www.zmsniezka.pl/sklep,lista i podsmażyć je na pysznym świeżym masełku, również tam zamówionym.
Cena powinna przyciągać. Lepiej sprzedać czegoś więcej , za niższą cenę.
Plus dla Kulki za kącik dla dzieci😀.
A czy powstanie kolejnego miejsca ma sens? W to wątpię. Dobrym pomysłem byłoby otworzenie sklepu/piekarni niedaleko Osiedla Familijnego. Przydałoby się też jakieś miejsce typowo dla dzieci, gdzie można na godziny zostawić pod opieką dziecko.

zobacz wątek
6 lat temu
~Al

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry