Odpowiadasz na:

Dzień dobry -Anonimie
Muszę odnieść się do tej opinii , każdy ma prawo wydawać swoją opinie albo pozytywną albo negatywną ,w przypadku tej opinii uważam że jest krzywdzącą.
... rozwiń

Dzień dobry -Anonimie
Muszę odnieść się do tej opinii , każdy ma prawo wydawać swoją opinie albo pozytywną albo negatywną ,w przypadku tej opinii uważam że jest krzywdzącą.
Podejście dr. Aleksandra Bieleckiego D.O do Pani jak i do Pani przyjaciół jako pacjentów nazwanym nieprofesjonalnym i wydanie takiej opinii moim zdaniem jest bardzo krzywdzące .
Na pewno wiedziała Pani ,że trafia do Ośrodka Terapii Manualnej i Naturalnej i będzie to holistyczna terapia manualna a
Dr Aleksander Bielecki D.O jest nie tylko fizjoterapeutą a też Osteopata ,przy holistycznej terapii manualnej i nie tylko , dieta jest podstawą przy zdrowieniu ,nie bardzo wieżę ,że Dr. wymuszał jedzenie według grupy krwi co najwyżej mógł zasugerować , a decyzja należy tylko do pacjenta .W osteopatii i holistycznej terapii manualnej wszystkie czynnik mają wielkie znaczenie począwszy od przebiegu ciąży , porodu ,ortopedii, stomatologii ,gastroenterologii ,ginekologii itp. Jak wiadomo holistyczna terapia manualna poddaje leczeniu cały organizm a nie tylko fragmenty ciała dające dolegliwości bólowe .Nie będę wywodziła się na temat osteopatii i holistycznej terapii manualnej , bo wiele informacji na ten temat można znaleźć .
Od dłuższego czasy jestem pacjentką Dr. Aleksandra Bieleckiego D.O z pozytywnym skutkiem .Jestem pełna podziwu za ogromną wiedzę popartą umiejętnościami ,co przekłada się na pozytywny efekt zdrowienia .Z mojej strony polecam Ośrodek Terapii Manualnej i Naturalnej Dr Aleksandra Bieleckiego D.O ,znajdziemy tam profesjonalizm dużą wiedzę ,fachowość skuteczność zabiegów , Jest to osoba ,która przywraca nadzieję , zdrowie na poziomie fundamentalnym ,sięga do przyczyn dolegliwości .Uzdatnia całe ciało co wywołuje właściwą reakcję organizmu. Wielka szkoda ,że o swoim niezadowoleniu z wizyt nie porozmawiała Pani bezpośrednio z Dr, i nie powiedziała Pani z czego jest nie zadowolona ,jestem pewna ,ze byście doszli do porozumienia i zaoszczędziła by sobie Pani rozczarowania z wizyt.
Każda opinia jest bardzo cenna nawet ta negatywna tylko należy pomyśleć czy słusznie ją wydajemy .
Umawiając się na wizytę musimy zastanowić się czy jesteśmy gotowi na podjęcie holistycznej terapii manualnej połączonej z osteopatią , aby nie być rozczarowanym .
Zupełnie inaczej wyglądają wizyty po urazach ,które oparte są tylko na fizjoterapii i po jednej ,dwóch wizytach czujemy poprawę .
Co do rozmów o polityce podczas wizyty to też nie bardzo wierzę , tylko tak sobie myślę że każdy temat jest dobry do mądrej rozmowy nawet ten o polityce .
Pozdrawiam

zobacz wątek
1 rok temu
~J.K

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry