Odpowiadasz na:

Zgadza się - napiszmy petycję ponownie

Chyba zaczęli używać broni większego kalibru gdyż faktycznie hałas pochodzący ze strzelnicy jest coraz większy.Wiem że także osiedla położone wyżej na Małym Kacku są zainteresowane ponownym... rozwiń

Chyba zaczęli używać broni większego kalibru gdyż faktycznie hałas pochodzący ze strzelnicy jest coraz większy.Wiem że także osiedla położone wyżej na Małym Kacku są zainteresowane ponownym podpisaniem petycji w/s likwidacji strzelnicy.Konkretnie chodzi o Merano Park,Bernadowo Park i Osiedle Leśne.Strzelnica Playground mieszcząca się na terenie Parku Krajobrazowego to brak poszanowania dla prawa, ludzi ,zwierząt i przyrody.
Mamy dosyć ciągłego poczucia że mieszkamy przy linii frontu,zwierzęta nie mogą się niestety wypowiedzieć.
Dlaczego taka inwestycja w Parku Krajobrazowym w bliskim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Łęgi nad Swelinią w jednej z najpiękniejszych dzielnic Gdyni i Trójmiasta dostała zgodę na działalność ?
Nie ma już spacerów w lesie przy miłych odgłosach przyrody, te które są wywołują tylko nerwowe reakcje ludzi i zwierząt.
Skończył się spokój na tarasach w ogrodach, zwierzęta przestraszone można spotkać w nietypowych miejscach,ale za to garstka fanów strzelania ma zabawę.
To jakiś absurd, a wszystko za zgodą władz miasta
Zorganizujmy się i zgodnie z poniższymi przepisami ruszmy po swój,należny nam spokój i ciszę.
Dotychczas jedynie wspólnota mieszkaniowa Leśna 14-20 była w stanie złożyć do Urzędu Miasta petycję z prośbą o zamknięcie strzelnicy.
Mieszkańcy Osiedli Merano Park,Leśne,Bernadowo Park,Nowe Kolibki,Rivus a także budynków położonych przy ul. Mazowieckiej w Sopocie oraz osiedli mieszczących się jeszcze bliżej strzelnicy - zewrzyjmy szyki.Ten spokój nam się należy!
https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/ochrona-srodowiska-przed-halasem-i-wibracjami-16790569
Proponujemy aby jak największa liczba mieszkańców ze wspólnot mieszkaniowych podpisała się pod kolejnymi petycjami do własciwych organów nie wyłączając prasy i telewizji.
Kontakt i współpraca pomiędzy wspólnotami jest niezbędny i konieczny w celu uzyskania tak potrzebnego i należnego nam spokoju"

zobacz wątek
1 rok temu
~Marceli

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry