Odpowiadasz na:

Podziękowanie

Mając jeszcze w pamięci bardzo interesujące spotkanie z najciekawszymi zabytkami Gdańska, prowadzone w niebanalny sposób przez Pana Franciszka Krzysiaka, ponownie skorzystałam z Jego... rozwiń

Mając jeszcze w pamięci bardzo interesujące spotkanie z najciekawszymi zabytkami Gdańska, prowadzone w niebanalny sposób przez Pana Franciszka Krzysiaka, ponownie skorzystałam z Jego profesjonalnych usług. Ponownie było to wielce satysfakcjonujące spotkanie. Tym razem poznałam nader interesujące Muzeum Narodowe ze wspaniałym dziełem Memlinga "Sad Ostateczny" a także drugą część Muzeum Morskiego z eksponatami obrazującymi rozwój myśli technicznej niemalże od czasów Wikingów. A potem... Faktoria Handlowa w Pruszczu Gdańskim - rekonstrukcja osady z okresu Cesarstwa Rzymskiego.
W drodze powrotnej zwiedziłam piękny architektonicznie i ważny historycznie kościół św. Ignacego łącznie z jego ciekawymi podziemiami i zabytkową, rokokową zakrystią. Spotkanie naznaczone profesjonalną wiedzą i poprowadzone, jak zazwyczaj, dowcipnie i z ogromnym poczuciem humoru. Pasjonatom sztuki i architektury gorąco polecam Pana Franciszka.

zobacz wątek
3 lata temu
~dr n. med. Barbara Nowacka

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry