Odpowiadasz na:

Zdecydowane TAK!

Przyszłam na kurs jako kompletny laik - bez wcześniejszego kontaktu z samochodem i miejscem kierowcy. Na szczęście trafiłam na wspaniałego instruktora, który mimo chwil niepewności i łez zawsze we...

Przyszłam na kurs jako kompletny laik - bez wcześniejszego kontaktu z samochodem i miejscem kierowcy. Na szczęście trafiłam na wspaniałego instruktora, który mimo chwil niepewności i łez zawsze we mnie wierzył. Czułem, że chciał tak jak ja, bym zdała egzamin bez jakichkolwiek problemów.
Podziękowania dla Krystiana za wsparcie, słowa otuchy (i niezbędne nagany :) ). Krystian uczy właściwego poruszania się w ruchu drogowym, a nie tylko jak zdać egzamin. Bardzo dobrze tłumaczy manewry (łopatologicznie, kiedy trzeba), daje cenne wskazówki i posiada anielską wręcz cierpliwość. Bardzo miła atmosfera, która uczyła podzielnośći uwagi. Dzięki niemu nie boję się prowadzić!


Zdecydowanie polecam ELCAR każdemu, kto chce podejśc do egzaminu państwowego bez stresu. Jeśli właśnie zastanawiasz się nad wyborem szkoły jazdy, nie wahaj i postaw na ELCAR. Nie pożałujesz!!

Rozwiń zobacz wątek
2 lata temu
~Justyna

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry