Odpowiadasz na:

Podobnie jak wielu moich przedmówców potwierdzam najwyższy profesjonalizm adw. G. Noszki-Kruminis. Pani mecenas przeprowadziła mnie przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Zapewniła mi kompleksową... rozwiń

Podobnie jak wielu moich przedmówców potwierdzam najwyższy profesjonalizm adw. G. Noszki-Kruminis. Pani mecenas przeprowadziła mnie przez najtrudniejszy okres w moim życiu. Zapewniła mi kompleksową opiekę prawną. Dziękuję Pani Mecenas za współpracę.
Nie bardzo tylko rozumiem te liczne wpisy jakiejś hejterki czy hejterów namiętnie występujących pod różnymi nickami. Jeśli komuś nie odpowiada współpraca wypowiada pełnomocnictwo. Adwokat reperezentuje nas przed sądem nie będzie żył naszymi problemami. Tymbardziej tymi tyczącymi się naszego życia rodzinnego. Takie natarczywe komentowanie świadczy o kompleksach które rozwiązuje nie prawnik tylko inny specjalista;) Pozdrawiam deperatkę lub desperatów;) i nie proszę nie prosić mnie o dalsze kometarze w sprawach nie mających znaczenia. POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ PANI MECENAS RAZ JESZCZE!!!

zobacz wątek
3 lata temu
~Paulina Wiktorowska

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry