Odpowiadasz na:

Polecam w 100%!

Moja przygoda z prawem jazdy zaczęła się 8 lat temu - wówczas trafiłam na tragiczną szkołę jazdy.. zaliczyłam 5 podejść do egzaminu praktycznego i dałam sobie spokój. Po latach postawiłam sobie za...

Moja przygoda z prawem jazdy zaczęła się 8 lat temu - wówczas trafiłam na tragiczną szkołę jazdy.. zaliczyłam 5 podejść do egzaminu praktycznego i dałam sobie spokój. Po latach postawiłam sobie za cel w końcu zrobić prawo jazdy i przypadkiem trafiłam do Akademii Prawa Jazdy.
Oceniam część praktyczną bo z teorią poradziłam sobie we własnym zakresie. Moim instruktorem był Darek Chabrowski którego polecam w 100%! Jazdy z nim to czysta przyjemność - zero stresu, fantastyczna atmosfera i elastyczność co do ustalania terminu i godzin jazdy. Pan Darek bardzo dobrze i spokojnie tłumaczy - niczego nie uczy "na pamięć" tylko wskazuje jak wyczuć auto. Wskazówki które daje przydają się nie tylko na egzaminie ale także w późniejszej samodzielnie jeździe. Atmosfera w aucie zawsze na plus - umiejętność wpajania wiedzy połączona z luźna rozmową i poczuciem humoru :)
Jazdy z p. Darkiem polecam z czystym sercem! Na egzamin szłam z przekonaniem że przećwiczyliśmy wszystko co możliwe - zdałam za pierwszym razem :)

Rozwiń zobacz wątek
5 miesięcy temu
~Marta

Odpowiedź

Autor

do góry