Odpowiadasz na:

Chcesz być przed innymi, pomogę Ci podpowiedziami ale nie dam odpowiedzi jednoznacznej, żeby nie zepsuć sobie samemu rynku ;)

Po pierwsze nie kupuj 2-pokojowego. Rynek się nasyca,... rozwiń

Chcesz być przed innymi, pomogę Ci podpowiedziami ale nie dam odpowiedzi jednoznacznej, żeby nie zepsuć sobie samemu rynku ;)

Po pierwsze nie kupuj 2-pokojowego. Rynek się nasyca, będzie kosmiczna konkurencja, brakuje mieszkań rodzinnych 3-pokojowych i 4-pokojowych.

Po drugie nie kupuj tam gdzie jest drogo, Kupuj tam gdzie jest tanio a jednocześnie dużo się buduje, bo jak dużo się buduje, to siłą rzeczy powstanie infrastruktura. Takie są prawa rynku. Przykładowo niedoceniany jest wciąż Maćkowy.

Po trzecie, jak nie znasz rynku deweloperskiego a chcesz od dewelopera, to kupuj od dewelopera, który buduje już od wielu lat. Najpierw pójdź na osiedla, które kiedyś budował, sprawdź po ilu lat co się sypie.

Po czwarte (wyższy poziom jazdy) przejrzyj historie spółek deweloperskich, powiązania, udziały, jak się uda to również nazwiska kierowników projektów oraz ich wcześniejsze dokonania. Przykładowo rozejrzyj się, gdzie buduje podwykonawca, który kiedyś robił osiedle AlfaPark1 - bardzo chwalone przez właścicieli, co się rzadko zdarza, żeby ktoś "swojego" dewelopera chwalił (w rozumieniu, że za deweloperem stoi projektant i podwykonawca).

Powodzenia!

zobacz wątek
6 lat temu
~AdibA

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry