Odpowiadasz na:

Wiarygodny i skuteczny.

Współpraca z Panem Sebastianem to prawdziwa przyjemność. Otwarty, miły, niezwykle skuteczny, fachowy, skrupulatny i nastawiony zawsze na sukces dla klienta. Jeśli którykolwiek doradca powiedział... rozwiń

Współpraca z Panem Sebastianem to prawdziwa przyjemność. Otwarty, miły, niezwykle skuteczny, fachowy, skrupulatny i nastawiony zawsze na sukces dla klienta. Jeśli którykolwiek doradca powiedział Państwu że nie możliwe jest uzyskanie kredytu to proszę się umówić z Panem Sebastianem ponieważ dla Niego nie ma rzeczy nie możliwych. Sama podjęłam współpracę z polecenia i jestem zadowolona BARDZO!!!! Pan Sebastian w bardzo jasny i prosty sposób przeprowadził nas przez cała procedurę kredytową, otrzymaliśmy to na czym nam zależało na mega super warunkach.
Do tego zawsze był z nami w banku i nawet po uzyskaniu już kredytu zawsze mogliśmy liczyć na jego nieocenioną radę i pomoc.
Polecam wszystkim tym którzy boja się kontaktu z doradcami bo myślą że im zależy na prowizji a nie na kliencie. Panu Sebastianowi zależy na kliencie od początku do końca. NAPRAWDĘ SZCZERZE Z SERCA POLECAM.
P.S. Podczas każdego spotkania były z nami nasz małe dzieci, dodam że to Panu Sebastianowi w niczym nie przeszkadza. Więc zachęcam szczerze.

zobacz wątek
3 lata temu
~Barbara

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry