Odpowiadasz na:

Utalentowany profesjonalista z klasą :)

Wiedziałam, że zdjęcia będą jedną z najważniejszych i najpiękniejszych pamiątek po ślubie, pomagają trwać naszym wspomnieniom. Mieliśmy to szczęście, że los postawił Piotra na naszej drodze i to... rozwiń

Wiedziałam, że zdjęcia będą jedną z najważniejszych i najpiękniejszych pamiątek po ślubie, pomagają trwać naszym wspomnieniom. Mieliśmy to szczęście, że los postawił Piotra na naszej drodze i to jemu postanowiliśmy powierzyć fotografowanie jednego z najważniejszych dni w naszym życiu.
Piotr w niesamowity sposób potrafi uchwycić ulotne emocje, coś co trwa jedynie chwilę... Dzięki niemu wszystkie ważne dla nas momenty, ludzie wokół nas i przedmioty, które nas otaczały, zostały na zawsze uwiecznione na zdjęciach.
Jesteśmy zachwyceni prefesjonalizmem, wiedzą i umiejętnościami Piotra. Ma on idealne wyczucie estetyki i stylu. Cechuje go również rzadko spotykana dyskrecja, skromność i umiejętność odnalezienia się w każdej sytuacji.
Jakiś czas po ślubie mieliśmy plener, do którego też bardzo chętnie wracamy myślami. Piotr tworzy taką atmosferę, że można zapomnieć o tym, że jest się fotografowanym.
Swoimi zdjęcami Piotr sprawił, że emocje które towarzyszyły nam w dniu ślubu, będą z nami za każdym razem gdy otworzymy pięknie wykonany album. Oglądając zdjęcia przeżywamy z mężem ten dzień na nowo. Wiemy o tym, że będą nas tak samo cieszyć i zachwycać za kilka lat.
Dziękujemy!
Aneta i Marcin

zobacz wątek
4 lata temu
~Aneta i Marcin

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry