Odpowiadasz na:

polecam, z pewnym zastrzeżeniem

Lokal oceniłem na 6, mimo dość istotnego zastrzeżenia, o którym niżej.
Zacznę od pozytywów. Świetny zespół, zaangażowany w swoją pracę, świetna kuchnia, przystępne ceny. W lokalu panuje... rozwiń

Lokal oceniłem na 6, mimo dość istotnego zastrzeżenia, o którym niżej.
Zacznę od pozytywów. Świetny zespół, zaangażowany w swoją pracę, świetna kuchnia, przystępne ceny. W lokalu panuje bardzo pozytywna atmosfera, którą tworzą miejsce, pracownicy, goście.
Niestety pewien czas temu zmieniła się przyjęta konwencja lokalu, w którym można wieczorem coś zjeść, spotkać się ze znajomymi w spokojnej atmosferze. Najsłabszym ogniwem lokalu jest muzyka i dj. Lokal jest niewielki i o ile świetnie się sprawdza jako restauracja, pub, o tyle nie nadaje się do imprez tanecznych. Muzyka grana jest zdecydowanie za głośno, co przy dość złym nagłośnieniu uniemożliwia prowadzenie jakiejkolwiek rozmowy (a jest to przede wszystkim pub). Mimo niewielkiej przestrzeni stworzono w centralnej części lokalu miejsce dla dj, które wizualnie bardzo źle wygląda i nie pasuje do wystroju lokalu. Muzyka nie dość, że grana jest zbyt głośno, to nie do końca pasuje do tego miejsca (jest to oczywiście kwestia gustu). Niepotrzebne są również występy wokalistów, które przypominają studenckie imprezy karaoke.
Reasumując, świetny lokal, mający wielki potencjał, świetna obsługa i kuchnia z zastrzeżeniem jw.

zobacz wątek
2 lata temu
~A.

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry