Odpowiadasz na:

Najlepszy fotograf ślubny!

Jeżeli szukacie w pełni profesjonalnego fotografa na ślub to dobrze trafiliście!
Piotr to profesjonalista w każdym calu. Już od pierwszej chwili zachwycił nas fachowym podejściem i dbałością... rozwiń

Jeżeli szukacie w pełni profesjonalnego fotografa na ślub to dobrze trafiliście!
Piotr to profesjonalista w każdym calu. Już od pierwszej chwili zachwycił nas fachowym podejściem i dbałością o szczegóły. Podczas obu sesji (a wybraliśmy pakiet z sesją narzeczeńską oraz ślubną) dawał nam cenne wskazówki, doradzał.
Wybraliśmy pakiet z 2 fotografami, co uważamy za strzał w dziesiątkę, ponieważ same zdjęcia z ceremonii ślubnej były robione z dwóch perspektyw–bardzo polecamy taką opcję.
Albumy ślubne – przepiękne! Po dłuższym zastanowieniu wybraliśmy takie ze szklaną okładką – i był to kolejny strzał w dziesiątkę. Piotr przygotował projekt albumu, zaproponował zdjęcia, co nie byłoby dla nas łatwym wyborem spośród setek pięknych zdjęć. Kolejny duży plus–szybkość usługi, część zdjęć z samej ceremonii i przygotowań mogliśmy obejrzeć już w trakcie wesela – Piotr przygotował pokaz zdjęć, co bardzo spodobało się naszym gościom. Pozostałe zdjęcia otrzymaliśmy już po trzech tygodniach.
Choć z początku cena wydawała nam się wysoka to jest ona w pełni uzasadniona biorąc pod uwagę jakość świadczonych usług. Zdjęcia i albumy są najlepszą pamiątką na całe życie, dlatego nie warto na niej oszczędzać!

zobacz wątek
4 lata temu
~Patrycja i Grzegorz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry