Odpowiadasz na:

Więcej niż zwykły kurs!

Do kursu podchodziłem dosyć sceptycznie, ale już na pierwszych zajęciach okazało się, że bardzo dobrze trafiłem. Pani Iwona Solecka bardzo klarownie przedstawiła założenia kursu, wyjaśniła wszystko... rozwiń

Do kursu podchodziłem dosyć sceptycznie, ale już na pierwszych zajęciach okazało się, że bardzo dobrze trafiłem. Pani Iwona Solecka bardzo klarownie przedstawiła założenia kursu, wyjaśniła wszystko krok po kroku i się zaczęło....
Jako absolwent kursu mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest bardzo skuteczny. Zwiększyłem szybkość czytania 4 krotnie(!!!), nauczyłem się wielu technik zapamiętywania i nowych sposobów uczenia się.
To coś więcej niż zwykły kurs, bardzo fajna atmosfera, prowadzona w małej grupie powoduje, że aktywnie uczestniczysz w zajęciach i ciągle zwiększasz efektywnosc czytania.
Ostrzegam osoby, które myślą, że tempo uczenia będzie rosło bez własnej pracy i zaangażowania. Otrzymacie potężną wiedzy, która może zmienić Wasze życie, dosłownie. Będziecie szybciej przyswajać nową wiedzę, będziecie pamiętać więcej, zwiększy się Wasz zakres widzenia, będziecie bardziej spostrzegawczy.
Dla mnie były to najlepiej zainwestowane pieniądze.

zobacz wątek
2 lata temu
~Krzysztof Urbanowicz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry