Odpowiadasz na:

Polecam!

Wymieniłem u Pani Natalii stare meble kuchenne na nowe. Efekt jest niesamowity! Zupełnie się tego nie spodziewałem. Kuchnia jest przepiękna i bardzo funkcjonalna. Wszystko jest pod ręką i nie... rozwiń

Wymieniłem u Pani Natalii stare meble kuchenne na nowe. Efekt jest niesamowity! Zupełnie się tego nie spodziewałem. Kuchnia jest przepiękna i bardzo funkcjonalna. Wszystko jest pod ręką i nie trzeba się już schylać po garnki :). Po za tym ta niemiecka jakość... z każdej strony kuchnia cieszy oko. Wspaniały sprzęt dopełnia całości, nie chce się wychodzić z kuchni :). W mojej ocenie Pani Natalia to najlepsza projektantka kuchni w trójmieście. Rzadko spotyka się ludzi z taką pasją. Jak kuchnia, to tylko z Panią Natalią. Szczerze polecam NP Studio!

Nie trzeba się już schylać po garnki, wszystko jest pod ręką.

Dopóki nie spotkałem Pani Natalii nie zdawałem sobie sprawy z tego jak ważne są meble kuchenne. Pani Natalia zaprojektowała dla nas piękną kuchnię i co równie ważne bardzo funkcjonalną. Kuchnia cieszy oko i wszystko mam pod ręką, Montaż przebiegł szybko i sprawnie.

zobacz wątek
1 rok temu
~Jozef

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry