Odpowiadasz na:

Świetna szkółka POLECAM

Polecam jak najbardziej! Teoria przebiegła sprawnie i szybko(kurs weekendowy). Kontakt z biurem świetny. Jazdy przeprowadzane są rzeczowo, każdy błąd tłumaczony jest aż do skutku. Ogromnym plusem... rozwiń

Polecam jak najbardziej! Teoria przebiegła sprawnie i szybko(kurs weekendowy). Kontakt z biurem świetny. Jazdy przeprowadzane są rzeczowo, każdy błąd tłumaczony jest aż do skutku. Ogromnym plusem jest egzamin wewnętrzny który odbywa się z inna osoba niż nasz instruktor, co pozwala przyzwyczaić się do tego „egzaminowego stresu” :) egzamin państwowy teoretyczny jak i praktyczny zdałam za pierwszym razem, co świadczy o wysokim poziomie OSK speed! Dziękuje całej ekipie. W szczególności mojemu instruktorowi Rafałowi G. za poświęcona mi cierpliwość i czas oraz nauczenie mnie jazdy samochodem, w świetnej atmosferze.
Również pozdrawiam i polecam instruktorów Adama oraz Łukasza z którymi tez miałam przyjemność jeździć:) polecam każdemu, kto oczekuje pełnego profesjonalizmu jak i zarazem miło spędzonych i wykorzystanych godzin jazd!:)

zobacz wątek
4 lata temu
~Paulina

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry