Odpowiadasz na:

Wesele w Boże Ciało i Poprawiny w Dzień Dziecka

Stara prawda mówi, że najważniejsze w udanym weselu to dobre jedzenie i odpowiednia muzyka.
Jesteśmy z żoną świeżo po ślubie i jeśli chodzi o tą druga kwestię, to powierzenie połowy sukcesu... rozwiń

Stara prawda mówi, że najważniejsze w udanym weselu to dobre jedzenie i odpowiednia muzyka.
Jesteśmy z żoną świeżo po ślubie i jeśli chodzi o tą druga kwestię, to powierzenie połowy sukcesu najważniejszego dnia w życiu Panu Jackowi to strzał w dziesiątkę.
Rzetelnie przygotowywał się do prowadzenia przyjęcia weselnego i poprawin. Jeszcze przed podpisaniem umowy podpytywał, prowadził i po paru minutach rozmowy wiedzieliśmy, że mówiąc kolokwialnie - ten facet zrobi nam imprezę. I nie myliliśmy się.
Profesjonalista w każdym calu. Potwierdzamy to nie tylko ja z żoną, ale też inni goście i co ważne również inni profesjonaliści - klaryfikując, na naszym weselu w ramach podziękowań dla rodziców zatrudniliśmy dwójkę wokalistów. Powiedzieli, że sprzęt tegoż DJ-a, od konsoli, głośników, wzmacniaczy, mikrofonów, oświetlenia po wytwornicę dymu zgrywa się z profesjonalnym podejściem i łatwością współpracy.
No jeśli to nie jest odpowiednia opinia, to ja nie wiem co jeszcze powiedzieć.
Aa.. Może to, że Pan Jacek jest uczciwą i godną zaufania osobą. Bez kombinowania i zmiany ceny. Wszystko jasno, klarownie jak w umowie, co miało na koniec potwierdzenie przy otrzymaniu paragonu.
Bijcie się o termin.

zobacz wątek
2 lata temu
~Mateuszz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry