Odpowiadasz na:

bardzo dobry warsztat, szczegolnie klimatyzacji (Honda Accord 8 gen.)

witam,
jako jedyny zakład mechaniczny Auto Kosik z ul. Hynka był w stanie szybko zdiagnozować i naprawić moją klimatyzację.

co do samego problemu klimy: sprężarka, wentylator,... rozwiń

witam,
jako jedyny zakład mechaniczny Auto Kosik z ul. Hynka był w stanie szybko zdiagnozować i naprawić moją klimatyzację.

co do samego problemu klimy: sprężarka, wentylator, parownik, przewody, zawór rozprężny itp. - wszystko drożne i sprawne, a jednak objawy były jak zatkanego układu.

co było powodem ? sama Honda Accord 8 gen. była mechanicznie sprawna jak się okazuje, żaden element nie wymagał wymiany - układ był zapchany i zapychał się zbyt dużą ilością oleju w czynniku chłodzącym - on zatykał zawory i powodował objawy zapchanego układu, wszystko zostało rozkręcone, sprawdzone, przeczyszczone - spuszczony czynnik miał za dużą ilość oleju, po złożeniu z powrotem i napelnieniu prawidlowym czynnikiem i proporcjami oleju wszystko nagle działa prawidlowo - wskazania ciśnień na przewodach są juz prawidlowe, a w kabinie prawidlowo mozna osiągnąć nawet stan lodówki.

moze poprzedni warsztat, ten w ktorym pusty uklad po zimie byl uzupelniany mial zepsutą maszynę lub coś i wygenerował problem zatkania w sprawnym ukladzie, a potem nie umiał naprawić - dopiero Auto Kosik w parę godzin to zdiagnozował i naprawił. Polecam!

zobacz wątek
4 lata temu
~Piotr

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry