Odpowiadasz na:

Re: Coś skutecznego na cellulit

Zobacz to - tu masz najwazniejsze wskazowki i metody to post z fb
Body Shape Garden Challenge redukcja cellulitu w 5 tygodni!

10 kroków, które musisz wykonać, by odnieść... rozwiń

Zobacz to - tu masz najwazniejsze wskazowki i metody to post z fb
Body Shape Garden Challenge redukcja cellulitu w 5 tygodni!

10 kroków, które musisz wykonać, by odnieść sukces.

Podejmij nasze wyzwanie! Wygraj gładkie uda i jędrne pośladki
Zwalcz cellulit i zdobądź świetne samopoczucie.

1. Codziennie wypijaj 2l wody. Cellulit to w dużej części toksyny zgromadzone nierówno pod skórą. Można je częściowo wypłukać pijąc wodę regularnie.
2. Ruszaj się! Pracujesz na siedząco? Pochodź po biurze, co parę godzin. Zrezygnuj z windy, jest lato przejdź się do pracy spacerem lub pojedź rowerem. Od ciągłego siedzenia robią się zastoje wodne i limfatyczne, które sprzyjają tworzeniu się cellulitu.
3. Poćwicz przynajmniej 3 razy w tygodniu przez 20 minut. Przysiady, wymachy, brzuszki. Wzmocnij mięśnie i popracuj nad tkanką tłuszczową. Nie musisz ćwiczyć długo, lepiej krócej a częściej i regularnie.
4. Ogranicz cukier, szczególnie ten w słodyczach. O tak, cukier to wróg naszej skóry nr 1. Przyspiesza procesy starzenia, zawiera puste kalorie, jest prawdziwym sprzymierzeńcem cellulitu i innych niedoskonałości skóry i sylwetki. Ciężko jest przez parę dni, potem organizm się przyzwyczaja.
5. Ogranicz sól. Sól zatrzymuje wodę w organizmie więc sprzyja w szczególności tworzeniu się cellulitu wodnego i opuchnięć.
6. Jedz dużo błonnika. Prawidłowa praca jelit jest kluczowa w wydalaniu toksyn. Nieprzyjemne zaparcia sprzyjają przybieraniu na wadze i zastojom toksyn i tłuszczu.
7. Codzień rano stosuj ciepło - zimny prysznic naprzemienny. Sprawdzona metoda pobudzania skóry do pracy i wysiłku. Prysznic nie może być lodowaty, ani gorący ale powinno się czuć zmianę w temperaturze. Zawsze zakończ chłodny płukaniem.
8. Pod prysznicem używaj ostrej gąbki lub rękawicy. Usuwa obumarły naskórek, przez co skóra jest lepiej dotleniona, a krążenie poprawione.
9. Zastosuj serię zabiegów Icoone Laser. To jedna z najbardziej skutecznych metod stosowanych w kosmetologii do walki z cellulitem. Silny masaż próżniowy po prostu wymasowuje nierówności spod skóry, zostawiając ją napiętą i wygładzoną. Laser roztapia tłuszcz pod skórą a led napina skórę. Wykonuj zabieg 2 razy w tyg przez 5 tyg.
10. Wspomóż się maskami błotnymi z algami. To szalenie skuteczne kosmetyki. Algi to znany od lat aktywny killer cellulitu. Zabieg można wykonać w domu lub u nas w salonie. Zawsze wykonuj maski po masażu i peelingu, żeby uzyskać najlepszy efekt.
Trzymamy kciuki za twoje gładkie ciało!

zobacz wątek
4 lata temu
~Ania

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry