Odpowiadasz na:

Wesele wrzesień 2018

Pana Jacka znaleźliśmy na internecie po opiniach innych.
Był to strzał w dziesiątkę. Wybór gatunków muzyki i zabaw na weselu należał do nas. Pan Jacek to DJ, który nie narzuca swojej wizji... rozwiń

Pana Jacka znaleźliśmy na internecie po opiniach innych.
Był to strzał w dziesiątkę. Wybór gatunków muzyki i zabaw na weselu należał do nas. Pan Jacek to DJ, który nie narzuca swojej wizji wesela, a jedynie podaje propozycje. Jest to bardzo ważna kwestia, gdyż znając swoich gości wiemy, co im może przypaść do gustu, a co niekoniecznie.
Pan Jacek przed istotnymi elementami wesela informował nas wcześniej, dzięki czemu wszyscy byli obecni. Niezwykle pomógł w dobrej organizacji i braku niezręcznych sytuacji fakt, że DJ Show-Jack reagował natychmiast na jakikolwiek znak z naszej strony oraz ze strony obsługi sali. Doskonale wiedział, komu może oddać głos, a komu nie. Potrafił wyczuć gust muzyczny nie tylko nasz, który nakreśliliśmy, ale i gości. Nie było osoby, która nie pojawiłaby się na parkiecie. Pan Jacek to profesjonalista. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy. Z takim DJ-em wesele nie może się nie udać.
Dziękujemy! :)
Emilia i Artur

zobacz wątek
2 lata temu
~Emilia

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry