Odpowiadasz na:

Meble na wymiar do mieszkania

Witam,
Na warsztat Pana Bartka trafiłem z polecenia Pani Architekt.
Do wykonania zabudowy do kuchni i mebli do całego domu, dość duży projekt, nasz plan zakładał wykonanie mebli na... rozwiń

Witam,
Na warsztat Pana Bartka trafiłem z polecenia Pani Architekt.
Do wykonania zabudowy do kuchni i mebli do całego domu, dość duży projekt, nasz plan zakładał wykonanie mebli na wymiar do 7 pomieszczeń.
Jak można sobie wyobrazić Pan Bartosz na początku był jednym z wielu poszukując najlepszej opcji jednak mój wybór (na szczęście) końcowo przeważyła komunikacja i chęć doradztwa i pomocy.
Nie ukrywam, że był to moje pierwsze tego typu przedsięwzięcie więc nawet takie błahe terminy jak lakierowane fronty czy płyty MDF były dla mnie nie do końca zrozumiałe jednak razem udało się zrobić małe przeszkolenie i osiągnąć oczekiwany efekt.
Udało się również przede wszystkim wynegocjować super cenę dzięki małym ustępstwom i zmianom w projekcie z obu stron z ekspertyza Pana Bartosza.
Meble zrobione bardzo fajnie, wszystko dobrze zamontowane i solidnie.
Czasowo tez udało się zsynchronizować, podczas urządzania mieszkania zawsze musi się zgrać pare ekip i terminów co często je trudne, Pan Bartosz był elastyczny więc to na duży plus.
Prace przeprowadzone schludnie i własnoręcznie - bez dawania kluczy jakiś ludziom z łapanki jak to może się czasem zdarzyć.
Gorąco polecam!

zobacz wątek
4 lata temu
~Patryk

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry