Odpowiadasz na:

Najlepszy DJ na wesele i inne imprezy

Oceniałem już DJ Show-Jack na Facebooku jednak czuje się zobowiązany ocenić go również tutaj żeby rozwiać ewentualne wątpliwości osób które chcą skorzystać z jego usług i przeglądają DJ'ow na... rozwiń

Oceniałem już DJ Show-Jack na Facebooku jednak czuje się zobowiązany ocenić go również tutaj żeby rozwiać ewentualne wątpliwości osób które chcą skorzystać z jego usług i przeglądają DJ'ow na trojmiasto.pl
Gorąco polecam ! Organizowaliśmy imprezę weselna w dniu 15.09.2018 i Pan Jacek spisał się na medal. Dzięki niemu przez większość czasu parkiet był zapełniony i wszyscy świetnie się bawili. Średnia ocen 6,0 na tym portalu mówi sama za siebie i nie jest w jakikolwiek sposób zawyżona.
Pan Jacek jest osobą bardzo profesjonalną w tym co robi. Na kilka dni przed weselem jeszcze upewniał się czy coś się nie zmieniło żeby mógł ewentualnie zrobić korektę w planie wesela.
Zabawy oraz konkursy były prowadzone w mistrzowski sposób oraz wprowadzane w odpowiednich momentach. Repertuar muzyczny można wybrać samemu bądź zdać się na Pana Jacka.
Jeszcze raz gorąco polecam tego DJa !
Pozdrowienia dla Ciebie Jacek.

zobacz wątek
2 lata temu
~Kamil Kawczyński

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry