Odpowiadasz na:

Fajny doradca! Polecam!

Przyszedłem do Pana Sebastiana z dość trudną sprawą. Kilka banków odmówiło mi już kredytu hipotecznego, zaliczka za mieszkanie wpłacona, a zegar tyka. Mój problem polegał na sezonowych zarobkach... rozwiń

Przyszedłem do Pana Sebastiana z dość trudną sprawą. Kilka banków odmówiło mi już kredytu hipotecznego, zaliczka za mieszkanie wpłacona, a zegar tyka. Mój problem polegał na sezonowych zarobkach charakterystycznych dla branży w której pracuje. Dodatkowo posiadałem już jeden kredyt hipoteczny, który nie ułatwiał sprawy. Pan Sebastian postawił na banki, które były odradzane przez inne firmy doradcze. Twierdzono, że tam to nawet nie ma sensu składać wniosków, bo się długo czeka, a i tak wniosek odrzucą.
Jak widać temat był dość trudny, ale Pan Sebastian sprawnie poprowadził sprawę, nad którą inni rozkładali ręce. I Wszystko się udało! Kredyt został przyznany na całkiem niezłych warunkach, mieszkanie kupione!
Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko polecić współpracę z Panem Sebastianem. I polecam! Udana współpraca! Pan Sebastian miał niełatwe zadanie, ale wszystko zostało dopięte na ostani guzik kredytowy :)

zobacz wątek
1 rok temu
~Łukasz R.

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry