Odpowiadasz na:

Szczerze polecam ten OSK

Miałam przyjemność uczyć się w tej szkole na prawo jazdy kategorii B (automat). Wszystko przebiegło fantastycznie, Pani Ania która była moją instruktorką okazała się niesamowicie ciepłym, miłym i... rozwiń

Miałam przyjemność uczyć się w tej szkole na prawo jazdy kategorii B (automat). Wszystko przebiegło fantastycznie, Pani Ania która była moją instruktorką okazała się niesamowicie ciepłym, miłym i wyrozumiałym nauczycielem. Mogłam na nią liczyć nawet w dniu samego egzaminu także jest moc :)
Jestem osobą dość zajętą, a jednocześnie bardzo mi zależało żeby kurs zrobić w trybie nie mniej niż 3 lekcje tygodniowo i się udało, za co bardzo dziękuję. Co do wartości merytorycznych to także bez zastrzeżeń nic mnie nie zaskoczyło na egzaminie :D Technicznie, jeździłam na mercedesie benz klasy a i taki też model kupiłam sobie po zdaniu egzaminu - więc conajmniej dla mnie było to auto którym dobrze się jeździ. OSK, proponuje także podstawienie samochodu na egzamin więc człowiek czuje się jak u siebie, bez stresu że w innym samochodzie czegoś się nie będzie wiedzieć.
W zasadzie nie mogę powiedzieć niczego negatywnego :)
Szybko, solidnie i bezproblemowo.

zobacz wątek
4 lata temu
~Aneta

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry