Odpowiadasz na:

Mam wrażenie, że obecnie nowa Pani staje się osobą dominującą. Jest o wiele stabilniejsza od nowego Pana i ma taki trochę C umysł. W tej chwili C o dziwo to z nią zawarli sojusz. Nie mogę znaleźć... rozwiń

Mam wrażenie, że obecnie nowa Pani staje się osobą dominującą. Jest o wiele stabilniejsza od nowego Pana i ma taki trochę C umysł. W tej chwili C o dziwo to z nią zawarli sojusz. Nie mogę znaleźć jej zdjęcia w sieci. Jest jednak słaba i krucha. Tak gdzieś 60 razy za słaba do zadań, które powinna wykonywać. Ja dzięki niej oglądam dużo programów podróżniczych (tyle że nie mogę podróżować).
To jest takie poszukiwanie kogokolwiek stabilnego. Poprzedni Pan odjechał, nowy Pan przez chwilę był stabilny, ale wręcz po kilku miesiącach rozpadł się. Teraz ta zbyt słaba niewiasta stara się zapanować nad sytuacją.
Może prosić o pomoc C, którzy są stabilni, ale na niższym poziomie. Albo mnie, który jestem stabilny i na wyższym poziomie. Ja już oczywiście skontaktowałem się i z nią, i z C. Jest byczo. Jest czadowo. Odjazdowo.

zobacz wątek
4 lata temu
~anonim

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry