Odpowiadasz na:

Zadowolona mama, zadowolony tata, szczęśliwa córeczka

Nasza córka Marysia uczęszcza do Grzechotki od listopada 2018 roku. Ma dwa latka. Na początku byliśmy pełni obaw by oddać nasz skarb w obce ręce, ale po miesiącu byliśmy pewni, że nasze dziecko... rozwiń

Nasza córka Marysia uczęszcza do Grzechotki od listopada 2018 roku. Ma dwa latka. Na początku byliśmy pełni obaw by oddać nasz skarb w obce ręce, ale po miesiącu byliśmy pewni, że nasze dziecko jest w dobrych rękach. Marysia do żłobka chodzi bardzo chętnie. Wręcz cieszy się jak widzi budynek i krzyczy, że idzie do Cioć! Po miesiącu nauczyła się pić z kubeczka i chodzić po schodkach, bardzo się rozśpiewana i rozgadała :) zawsze z radością pokazuje swoje prace plastyczne i cieszy się z każdej nowej rzeczy, której się nauczy. Panie traktuje jak prawdziwe Ciocie, z resztą atmosfera w żłobku jest bardzo domowa i ciepła. Bardzo dziękujemy szczególnie Pani Karolinie, właścicielce, za to, że pamiętała o nas i dała znać od razu kiedy zwolniło się miejsce w placówce i dała nam możliwość posłać Marysię do Grzechotki. Duże ukłony dla pracy kochanych Cioć Marysi : Pani Karolinie i Angelice, które spędzają z Marysia na codzień najwiecej czasu serdecznie dziękujemy.
Szukając żłobka w Gdyni kierowałam się intuicją, po odwiedzeniu trzech miejsc wiedziałam, że Grzechotka będzie najbardziej odpowiednia, i się nie myliłam!

zobacz wątek
1 rok temu
~Anna

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry