Odpowiadasz na:

Najlepsza rehabilitacja

Trafiłam do Pawła z bólem kolana. Kolano operowane u doktora Samsona (rekonstrukcja ACL), rehabilitowane u Pawła przed operacją i po. Niezwykle fachowe podejście, mnóstwo ćwiczeń, terapii manualnej... rozwiń

Trafiłam do Pawła z bólem kolana. Kolano operowane u doktora Samsona (rekonstrukcja ACL), rehabilitowane u Pawła przed operacją i po. Niezwykle fachowe podejście, mnóstwo ćwiczeń, terapii manualnej i pracy własnej pod czujnym okiem RehaFun przyniosły szybko bardzo dobre efekty- odzyskałam pełen zakres ruchomości kolana, nadbudowałam mięśnie w obu nogach, jestem sprawniejsza niż przed operacją (po pół roku od operacji przetańczyłam całe swoje wesele na wysokich obcasach bez zająknięcia!).
U Ani obecnie jestem pod opieką z uwagi na ból kręgosłupa (problemy z kręgosłupem plus ciąża) i mogę stwierdzić że dzięki niej chodzę i funkcjonuję- doskonała znajomość co boli, z czego to może wynikać i co z tym zrobić.

Polecam każdemu, kto ma problemy ortopedyczne wrodzone czy nabyte- każdy fizjoterapeuta się nieustannie szkoli, doskonali i pomaga w najwyższym stopniu!

zobacz wątek
1 rok temu
~Agnieszka

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry