Odpowiadasz na:

Zimowe wesele 2019 - Dziękujemy!

Czas po ślubie biegnie równie szybko, jak w ostatnich dniach przed ceremonią.
Od rozpoczęcia naszych przygotowań minęło już ponad 8 miesięcy. Poszukując zaufanej osoby do prowadzenia naszego... rozwiń

Czas po ślubie biegnie równie szybko, jak w ostatnich dniach przed ceremonią.
Od rozpoczęcia naszych przygotowań minęło już ponad 8 miesięcy. Poszukując zaufanej osoby do prowadzenia naszego wesela przeglądaliśmy opinie wśród trójmiejskich portali i właśnie DJ Show-Jack'a obdarzyliśmy naszym zaufaniem.

Podczas pierwszego, bardzo konkretnego spotkania wiedzieliśmy, że to Pan Jacek poprowadzi nasze wesele. Chyba każdy z nas miał taką sytuację (życzymy tego również przyszłym nowożeńcom), że spotyka sympatycznego Profesjonalistę, który słucha, budzi zaufanie, ma ogromne wyczucie i takt.

Dobre pierwsze wrażenie zostało utwierdzone podczas drugiego bardzo serdecznego spotkania tuż przed imprezą. Dzięki doświadczeniu i otwartości Pana Jacka - mieliśmy jeden poważny stres mniej i zajęliśmy się gonieniem pozostałych zajączków :)

W dniu wesela Pan Jacek spełnił pokładane w Nim nadzieje - nasze jak również naszych Gości. Poza ustalonym planem, potrafił z dużym wyczuciem reagować na to, co się dzieje na sali. Współpraca z obsługą lokalu odbywała się dla nas w sposób niezauważalny, co tylko potwierdza wszystkie wcześniejsze opinie.

Panie Jacku! Bardzo serdecznie dziękujemy!

P.S. Warto!

zobacz wątek
1 rok temu
~Hania i Romek

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry