Odpowiadasz na:

Zdecydowanie nie polecam!!!

Zorganizowaliśmy tam dzisiaj 80-te urodziny babci. Posadzono nas na 'pięterku', gdzie było zdecydowanie zbyt mało miejsca jak na taką liczbę osób. Ponadto, na dole, centralnie obok nas była druga... rozwiń

Zorganizowaliśmy tam dzisiaj 80-te urodziny babci. Posadzono nas na 'pięterku', gdzie było zdecydowanie zbyt mało miejsca jak na taką liczbę osób. Ponadto, na dole, centralnie obok nas była druga impreza, z DJ. Muzyka grała tak głośno, że nie byliśmy w stanie rozmawiać, ponadto byliśmy z małymi dziećmi, które cały czas przez hałas były rozdrażnione.
Jezli chodzi o obsługę, byliśmy ewidentnie klientami gorszej kategorii, wszystko było podawane i zabieranie na tempo, woda i napoje były na siłę rozlewane do przypadkowych szklanek przez obsługę (!?) po to, żeby natychmiast zabrać ze stołu dzbanek. Wspomnę dodatkowo, że za każdy dzbanek placilismy i to nie malo. Wszystko sprzątane było w takim tempie, że ostatnie 2 godziny imprezy siedzieliśmy przy totalnie pustym stole. Samo jedzenie? Totalnie nijakie, a już na pewno nie adekwatne do ceny. Uważam, że to jak nas potraktowano to skandal, wiedząc jaka impreza będzie na dole nie powinni nam proponować obiadu na górze (impreza była planowana z ok 2 miesięcznym wyprzedzeniem).
WSTYD!!!

zobacz wątek
2 lata temu
~Agata

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry