Odpowiadasz na:

Drzwi cało-szklane

Polecam współpracę z Deska Design!
Do naszego nowo budowanego domu szukaliśmy wykonawców drzwi całoszklanych. Odpytaliśmy około 8 firm, w których ofercie znajdowało się interesujące nas... rozwiń

Polecam współpracę z Deska Design!
Do naszego nowo budowanego domu szukaliśmy wykonawców drzwi całoszklanych. Odpytaliśmy około 8 firm, w których ofercie znajdowało się interesujące nas rozwiązanie.
Głównym kryterium wyboru była jakość. Zależało nam na realizacji zgodnie z własnym projektem, odpowiedniej formie profilu, bez nadmiarowych łączeń, z pełnej formy itd.
Okazało się, że dla wielu wykonawców było to “Rocket Science”. :( Ale nie dla Deska Design, zaproponowany profil był dokładnie taki jaki oczekiwaliśmy. Wykonawca na pomiar pojawił się wyposażony w wybrany przez nas profil oraz kilka innych bardzo podobnych, abyśmy mogli dokładnie sprawdzić jak będzie się komponował z otoczeniem, w którym drzwi miały zostać zamontowane. Kolejne zaskoczenie, kolejne punkty za podejście do zlecenia. :)
Sam montaż zajął kilka godzin, wszystko schludnie, a przede wszystkim dokładnie. Po kilku tygodniach użytkowania drzwi nadal się nie “opatrzyły” i za każdym razem robią wrażenie. :)

zobacz wątek
1 rok temu
~Przemysław Ciesielski

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry