Odpowiadasz na:

Pół roku opóźnienia w przekazaniu mieszkania - odradzam!

Wszystkim zainteresowanym odradzam zakup mieszkania u dewelopera Inpro.

Wraz z mężem w 2018 r. zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania na osiedlu Azymut, do którego klucze mieliśmy... rozwiń

Wszystkim zainteresowanym odradzam zakup mieszkania u dewelopera Inpro.

Wraz z mężem w 2018 r. zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania na osiedlu Azymut, do którego klucze mieliśmy odebrać w lipcu 2019. Niestety, właśnie mija pół roku od tego czasu a my - z uwagi na problemy dewelopera z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie od gdyńskiego PiNB - nie mamy ani kluczy do mieszkania ani dokumentów z kontroli na budowie o które usilnie prosimy Inpro. Niestety, oprócz błędów formalnych w składanych przez dewelopera dokumentach, nadzór budowlany dopatrzył się również niezgodności zrealizowanej inwestycji z przepisami prawa budowlanego (!) i nakazał montaż dodatkowych zabezpieczeń w oknach oraz zmniejszenie nawierzchni placów zabaw (na osiedle składające się z 7 budynków jest jedna trampolina i 2 smętne urządzenia do ćwiczeń).

My oraz pozostali nabywcy mieszkań z osiedla Azymut jesteśmy zrozpaczeni. Spłacamy kredyty, najmujemy mieszkania zastępcze, ponosimy koszty magazynowania materiałów budowlanych i straciliśmy zadatki wpłacone ekipom wykończeniowym! Nie mamy już na to siły i nikomu nie życzymy, aby znalazł się w takiej sytuacji. Proszę o rozwagę przy podpisywaniu umowy na zakup mieszkania na osiedlu Start.

Raz jeszcze przestrzegam przed zawieraniem umowy z deweloperem Inpro, gdyż nasze marzenie o nowym mieszkaniu zamieniło się w koszmar!

zobacz wątek
1 rok temu
~Azymut - nabywca mieszkania

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry