Odpowiadasz na:

Ja konkretnie:
Uczepiłeś się mnie od dzieciństwa wręcz, pilnując, abym nie miał dobrego życia, dobrej kariery, fajnych przyjaciół. Dlatego, że współpracowałem z R. Twoje oddziaływanie było... rozwiń

Ja konkretnie:
Uczepiłeś się mnie od dzieciństwa wręcz, pilnując, abym nie miał dobrego życia, dobrej kariery, fajnych przyjaciół. Dlatego, że współpracowałem z R. Twoje oddziaływanie było hamowane przez R.
Odgrywałeś na mnie jakieś swoje obsesje z czasów, gdy byłeś uciemiężonym opozycjonistą, ale w wielkim mieście i w wielkim stylu. A więc może założyłeś mi podsłuchy, na pewno starałeś się stworzyć sytuację, gdzie moja rodzina i znajomi kablowali na mnie służbom. Wszystkie najgorsze stereotypy dotyczące takiego opozycjonisty zrealizowałeś na mojej osobie, który byłem na prowincji i bezbronny, bez przyjaciół.
Wielokrotnie sugerowałeś poprzez podstawionych ludzi, że jestem osobą jakby wybraną dla Ciebie do poznęcania się nad młodym komunistą, że taka jest cała moja rola życiowa.
Wielokrotnie nakazywałeś różnym pracodawcom wyrzucanie mnie z pracy czy nieprzyjmowanie do pracy, znów skupiając na mnie problemy wszystkich opozycjonistów solidarnościowych razem wziętych.
I nie wiem co jeszcze, to wykażą archiwa, kiedy w końcu się do nich dobiorę, bo ten moment da Ci dopiero pełne zadowolenie.

zobacz wątek
4 miesiące temu
~anonim

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry