Odpowiadasz na:

Oczywiście, że pośrednik może ci poszukać. Ale będzie robił za pieniądze dokładnie to samo co ty zrobisz sam za darmo. Przejrzenie ogłoszeń w necie na kilku portalach nie zajmuje dużo czasu jeśli... rozwiń

Oczywiście, że pośrednik może ci poszukać. Ale będzie robił za pieniądze dokładnie to samo co ty zrobisz sam za darmo. Przejrzenie ogłoszeń w necie na kilku portalach nie zajmuje dużo czasu jeśli wie sie czego szukać. Wchodzisz na kilka wybranych stron z nieruchomościami, zaznaczasz co cię interesuje typu dom, powierzchnia, lokalizacja, cena itd. i pole szukania zawęża się tylko do tego co cię interesuje. Szukałam idealnego domu intensywnie prawie rok, przejrzenie ofert to max godzina dziennie, bo wiele ofert sie powtarza na różnych portalach.

Gdy zleciłam szukanie domu pośrednikowi to zalewał mnie ofertami wszystkiego co popadnie, oby był tylko dom. Nie ważne, że za duży, że za mały, że nie ta lokalizacja ale ważne, że wysyłał, bo może coś mi wciśnie. No i oczywiście im droższe oferty tym bardziej mi je wciskał. Poza ty, jeśli pośrednik firmy x znajdzie ci idealny dom, gdzie pośrednikiem sprzedaży tamtego domu będzie pośrednik y to cena będzie zawyżona, bo pośrednicy będą się musieli dogadać i podzielić kasą.

zobacz wątek
1 miesiąc temu
~

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry