Odpowiadasz na:

Andrzej Grzywacz - opinia

Wyświadczyłem sobie najlepszą przysługę - korzystając z pomocy Pani Anny i kancelarii którą prowadzi - polecam wszystkim zrobić to samo.
Przyszedłem do Pani Anny w sytuacji gdy pierwsza... rozwiń

Wyświadczyłem sobie najlepszą przysługę - korzystając z pomocy Pani Anny i kancelarii którą prowadzi - polecam wszystkim zrobić to samo.
Przyszedłem do Pani Anny w sytuacji gdy pierwsza instancja została przegrana z kretesem - orzeczona wina jednostronna w rozwodzie (z różnych powodów w tym lenistwo wcześniejszej prowadzącej mnie mecenas i moja "wiara" w profesjonalizm innych) Jednocześnie - właśnie źle prowadzona sprawa w I instancji zawęziła dodatkowo i krytycznie pole manewru w kwestii Apelacji.. i nie maiłem wielkich nadziei , jak i mi również ich w wielu miejscach nie dawano.
Profesjonalizm, pracowitość i rzetelne podejście Pani mecenas Anny i jej zespołu umożliwił wniesienie apelacji i przeprowadzenie skutecznie do wygranej. Czego w całej sprawie żałuję - to tego, że nie przyszedłem do Kancelarii p Anny od początku - miałbym mniej nerwów i jestem przekonany, sprawę zakończoną pozytywnie dla mnie w I instancji. Pani Anna jest osobą bezpośrednią, bezkompromisową w komunikacji i bardzo rzeczową, czasami może to być niekomfortowe w odbiorze - ale wszystko to w prawdziwej trosce o mnie, klienta i dobro sprawy. czuję dużą ulgę, radość i wdzięczność -Pani Anno - Bardzo Dziękuję

zobacz wątek
1 rok temu
~Andrzej Grzywacz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry