Odpowiadasz na:

Zuzia Garcia - opinia

Zanim trafiłam do GR-Med, bardzo długo męczyłam się z nadwagą (+Hashimoto/depresja). Mimo aktywnego trybu życia schudnięcie wydawało mi się po prostu nieosiągalne. Postanowiłam jednak zaryzykować i... rozwiń

Zanim trafiłam do GR-Med, bardzo długo męczyłam się z nadwagą (+Hashimoto/depresja). Mimo aktywnego trybu życia schudnięcie wydawało mi się po prostu nieosiągalne. Postanowiłam jednak zaryzykować i skorzystać z fachowej pomocy dietetyczki. Dzisiaj mogę powiedzieć, że to była jedna z najlepszych inwestycji w moim życiu!
Od samego początku Pani Klaudia i jej współpracowniczki ujęły mnie swoim profesjonalizmem i rzeczowością. Można odczuć, że za działalnością poradni stoi ogrom wiedzy. Część konsultacji odbyła się w gabinecie, ale większość mailowo. Komunikacja w każdej formie była na bardzo wysokim poziomie. Diety, poza dbałością o odpowiednie proporcje makroskładników opracowywane były pod kątem moich upodobań i nadwrażliwości pokarmowych.
Menu przygotowywane przez Panią Klaudię uświadomiły mi, jak kiepskie były moje dotychczasowe nawyki żywieniowe i pomogły mi zastąpić je zdrowszymi.
Docelową wagę uzyskałam w około 7 miesięcy (łącznie z dietą wyprowadzającą) i uważam, że to było optymalne tempo. Moja skóra i włosy dawno nie wyglądały lepiej. Wreszcie mogę też "odkurzyć" tę część garderoby, która do tej pory była dla mnie za mała.
Niemożliwe okazało się możliwe! Szczerze polecam :D

zobacz wątek
2 lata temu
~Zuzia Garcia

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry