Odpowiadasz na:

rodzice - opinia

Moje dziecko przyszło do tej placówki po pobycie w innej, z której byliśmy bardzo niezadowoleni, a dziecko wspomina tam pobyt bardzo źle. Tutaj od pierwszych dni dziecko było zadowolone, szczęśliwe... rozwiń

Moje dziecko przyszło do tej placówki po pobycie w innej, z której byliśmy bardzo niezadowoleni, a dziecko wspomina tam pobyt bardzo źle. Tutaj od pierwszych dni dziecko było zadowolone, szczęśliwe i rozgadane.

Placówka jest nowa. Sale są estetyczne, czyste i bezpiecznie przygotowane. Na ścianach panują stonowane i nieosaczające dziecko kolory, dokonano przemyślanego wyboru zabawek, które to znajdują się w zasięgu dziecka. W sali znajduje się ciekawy materac i domek z materacem do zabawy, a dla starszych dzieci jest przewidziany jeszcze fajniejszy materacowy plac zabaw.

Każdego dnia dzieciom organizowane są zajęcia plastyczne, sensoryczne i innego typu, a prace dzieci są wywieszane na ścianie i opisane imieniem dziecka. Dodatkowo Panie zamieszczają zdjęcia dzieci z tych zajęć na FB - każdego dnia czekamy na nie niecierpliwie. Dzieci wychodzą na spacery i plac zabaw. Z niecierpliwością czekamy na wprowadzenie zajęć z języka angielskiego i liczymy na to, że Panie dadzą radę codziennie wychodzić z dziećmi na długie spacery.

Plusem jest korzystanie z LiveKid.
Menu cateringu jest dobrze skomponowane.

Co najważniejsze opiekunki są wspaniałe i zaangażowane, i po kursie I pomocy.

zobacz wątek
2 lata temu
~rodzice

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry