Odpowiadasz na:

Tomasz - opinia

Relatywnie rzadko wyrażam opinię w internecie, lecz w tym przypadku, aż samo się prosi. Firma Pomorskie Domy to przede wszystkim uczciwość, rzetelność, terminowość, profesjonalizm i duże poczucie... rozwiń

Relatywnie rzadko wyrażam opinię w internecie, lecz w tym przypadku, aż samo się prosi. Firma Pomorskie Domy to przede wszystkim uczciwość, rzetelność, terminowość, profesjonalizm i duże poczucie estetyki.
Obsługa transakcji od samego początku do jej finalizacji to poczucie bezpieczeństwa. Potwierdza się maksyma, że firma to ludzie. Panie Darku - dziękujemy za wszystko ! Muszę przyznać, że dla nas największą wartością i potwierdzeniem słuszności wyboru, była pochwała firmy wykończeniowej. Zaplanowane prace skończyli 7 dni szybciej, bowiem jak określił to majster " tu naprawdę nie ma się do czego doczepić". Liczyli np. na grube szpachlowanie a skończyło się jedynie na lekkiej gładzącej warstwie. Meble na wymiar w kuchni - idealny pion vs ściany / sufit. Raz jeszcze dzięki ! Będziemy polecać :)

zobacz wątek
1 miesiąc temu
~Tomasz

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry