Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Chętni do gry w koszykówkę Hej, Zbliża się sezon wiosenny. W związku z tym pytanko: czy byliby chętni...
~Remes
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Zaczynamy sezon w Gdańsku Sala do koszykówki jest w Gdańskim Liceum Autonomicznym przy ulicy Osiek....
~fabian
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 września 2016

Amatorsko Suchnino Hej szukam kogokolwiek - facetów, kobitek - wiek nie gra roli tylko chęci -...
~KiKa
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

Koszykówka - szukam chętnych i sali Cześć,jestem w Gdańsku od niedawna i szukam możliwości gry w koszykówkę. Mam...
~Łukasz
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 maja 2015

Koszykówka Basket na Hali lub Boisku Witam, Chciałbym dołączyć do ekipy grającej w kosza na hali lub zebrać ekipę...
~Maciej
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 lutego 2016

Wynajęcie hali, gra w kosza. Nie lubisz spędzać czasu w domu siedząc i się nudząc? Masz w sobie dużo...
jbryant
50

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 grudnia 2012

Chętni do gry w koszykówkę Witam poszukuję osób chętnych do gry w koszykówkę. Najlepiej takich które już...
~Mateo
10

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 września 2015

Szukam męskiej drużyny do gry w kosza lub piłkę ręczną Gdynia/Sopot Witam, szukam jakiejś drużyny, chętnej do przyjęcia jednego zawodnika. Gdyby...
~Kiszney
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

Amatorsko, poziom bardzo podstawowy :-) - koszykówka kobiet Cześć, szukam chetnych dziewczyn do wspólnego, regularnego (co najmniej 2x w...
~Ola
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2015

Koszykówka dwóch graczy. Witam, chętnie pograłbym w kosza z kolegą najlepiej w Pruszczu Gd. lub w...
PePo0303
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 października 2015

Koszykówka na Morenie Kto chętny pograć w Kosza na Morenie? wpisywać się i już od lutego gramy.
~Dariusz
15

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 stycznia 2013

Szukamy chętnych do gry w kosza w Sopocie Szukamy chętnych do gry w kosza w Sopocie. Mój adres sap5@o2.pl
~as
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 października 2015

Amatorski klub/trening/miejsca do pogrania - gdzie w Gda? Witam Orientuje się ktoś z was może czy w Gda jest jakiś klub amatorskiej...
~Mj
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 września 2015

Koszykówka Witam Mam pytanko czy zna ktoś z was jakiś amatorski klub do pogrania w...
~Mat
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 września 2015

Zapraszam chętnych na koszykówkę. Cześć wszystkim grającym w koszykówkę. Już od prawie roku gramy w kosza na...
~Piotr
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 maja 2015

Syn chce grać w kosza Witam.Gdzie jest jakiś dobry klub ,aby syn(9 lat) mógł się nauczyć od podstaw...
~bb
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 marca 2015

Szukam osoby, która nauczy 8-latka grać w koszykówkę, piłkę nożną Szukam osoby, która nauczyłaby mojego 8-letniego syna gry w koszykówkę i...
~Beata
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 maja 2015

Boisko do koszykówki śródmieście Witam, Czy ktoś może wie gdzie w śródmieściu są jakieś darmowe boiska...
~misiek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2015

amatorska liga kobiet w koszykowce :))) Hej. Czy ktos sie orientuje, gdzie mozna zapisac sie do jakiegos klubu dla...
~Pati
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2014

Szukamy chętnych do gry Szukamy chętnych do gry w kosza. Sala w Gdańsku we wtorki o 20.00....
~s5
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
831

postów

190

wątków

do góry