Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Remonty - czarna lista w Trójmieście nowy temat Zapewne każdy z Was kiedyś natknął się na taką firmę/osobę, z którą miał same...
~Inka
1

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 17 sierpnia 2020

Taras z desek kompozytowych - nowy temat Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy?...
~MM
40

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 24 lutego 2016

Szukam firmy nowy temat Witam Szukam firmy,która wykona mi przeszklenie między salonem a kuchnią na...
~Maggie
2

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 26 sierpnia 2020

dom czy mieszkanie??? nowy temat zaczynam juz myslec o własnych czterech katach ale ceny mieszkań jak i budowy...
gosia1234
273

dodano: 23 maja 2007

Nie polecam Elizy od sprzątania nowy temat Przestrzegam przed dziewczyna, która ogłasza się na OLX, że sprząta...
~Maja
1

dodano: 12 sierpnia 2020

Prywatna oferta pożyczki E-mail: bermudez01960@gmail.com nowy temat Oferta pożyczek pomiędzy osobami fizycznymi dla osób w trudnej sytuacji...
~bermudez
-

dodano: 6 sierpnia 2020

Invest Consulting Poznań ul. Strzeszyńska 61 nowy temat witam, chciałbym poznać wasze zdanie na temat tej firmy jakie macie...
~Eryk2
1

dodano: 29 maja 2020

Opinie o Remonty dla każdego nowy temat Ktoś coś bo nie można znaleźć, a opinie słabe
~Ja
-

dodano: 1 sierpnia 2020

Murarz/zbrojarz nowy temat Dzień dobry, szukamy zbrojarza, murarza do dokończenia wieńca i zalania...
~Angelika
-

dodano: 29 lipca 2020

Stoisko handlowe - z czego wykonać? nowy temat Z czego polecacie wykonać stoisko handlowe? Zależy mi na dobrym współczynniku...
~anonim
1

dodano: 20 lipca 2020

Stolarz z polecenia - szukam nowy temat Mam do zrobienia zabudowę ściany w Wejherowie. Szukam dobrego stolarza, który...
~anonim
10

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 27 lutego 2020

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? nowy temat Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to...
~Aga
8

dodano: 2 sierpnia 2015

Kuchnie Relinges nowy temat Witam, Chciałem zapytać czy może miał ktoś styczność z firmą relinges z...
~Adio
1

dodano: 28 lipca 2018

Zdzisław Klapa P.H.U. "Menedżer Administracyjny" P.P. z/s w Gdyni nowy temat Czy ktoś z forumowiczów miał lub ma doświadczenia ze współpracy z panem,...
docent585
64

dodano: 8 maja 2014

Szukam kogoś do elewacji nowy temat Witam, szukam kogoś kto dobrze wykona elewację w domu rodziców.
Dyziu9395
-

dodano: 21 lipca 2020

tani notariusz nowy temat Wkrótce będę załatwiać notariusza i związane z tym formalności przy zakupie...
~aga
45

dodano: 9 września 2014

Firma sprzątająca w Baninie? nowy temat Szukam dobrej sprawdzonej firmy sprzątającej w Baninie może ktoś coś wie:)
~Ania.S
33

dodano: 11 maja 2015

Balustrady nowy temat Poszukuje wykonawcy balustrady na schodach zewnetrznych ok 5m, w Gdansku...
~kordesik
3

dodano: 22 kwietnia 2015

Firma do remontu domu nowy temat Szukam firmy do wykończenia domu. Sprawdzonej i uczciwej a nie takiej która...
~Mama 3
13

dodano: 24 lutego 2019

Altanki, domki na narzędzia, ogrodowe - skąd zamówić? nowy temat Witajcie drodzy sąsiedzi ;-) Mam gorącą prośbę. Czy ktoś z Was mógłby...
~Aga
12

dodano: 2 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15007

2255

wątków

do góry