Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Poszukuję dobrego fachowca do montażu płyt gk i wykonania cekolu. nowy temat Jak w tytule. Miejsce pracy Demlin k/Skarszew 35 km. od Gdańska. Będę jeździł...
~Marek
2

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 1 lipca 2020

Jak koszt nowy temat Mam pytanie do fachowców od wykończeniówki. Jestem w trakcie przygotowania...
~anonim
-

dodano: 5 lipca 2020

dobra firma budowlana nowy temat Szukam dobrej ekipy/wykonawcy który poprowadzi budowę od stanu surowego do...
~Maso
5

dodano: 8 lutego 2018

laserowe wycinanie w blasze nowy temat Jeśli potrzebujesz szybkiego cięcia laserowego pomoc uzyskasz w Centrum...
szarleja
-

dodano: 30 czerwca 2020

obróbka metali nowy temat Jeśli masz materiał na obróbkę cnc zapraszamy na ul. Chmielną 26 Gdańsk....
klaudiszka
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 27 czerwca 2020

Domek letniskowy - budowa nowy temat Witam, proszę o polecenie jakiejś firmy stawiającej gotowe domki letniskowe?
~Sas1298
-

dodano: 24 czerwca 2020

Brama garażowa firmy Hormann nowy temat Jestem ciekaw państwa opinii, w necie znalazłem parę pochlebnych komentarzy,...
~anonim
3

dodano: 25 lipca 2019

oklejanie mebli nowy temat Witam...czy może znacie jakaś firmę, zakład który wykonuje oklejanie...
~adam
2

dodano: 17 października 2012

Wygluszanie drzwi wejsciowych nowy temat Dzien dobry, mimo poszukiwan nie odnalazłam w Trojmiescie firmy zajmujacej...
~Gabi
-

dodano: 22 czerwca 2020

Projekt ogrodzenia nowy temat Witam, po ociepleniu budynku, chcemy wymienić stare,siatkowe ogrodzenie na...
~JOLA
-

Płyty miedziane ścienne nowy temat Przedstawiamy Państwu okładzinę ścienną wykonaną z blachy miedzianej. Grubość...
TESTA01
-

Kabina prysznicowa na wymiar nowy temat Witam, Jesteśmy w trakcie remontu łazienki i poszukujemy firmy lub...
~GBK
40

dodano: 13 listopada 2011

Hydraulik reda nowy temat Witam serdecznie. Chciałabym z pełną świadmością ostrzec wszystkich przed...
~Sylwia
5

dodano: 15 września 2017

Rzeczoznawca stolarz nowy temat Pilnie potrzebny stolarz który oceni wykonanie mebli kuchennych.
~Grażyna
1

dodano: 14 czerwca 2020

szukam firmy do wykonania osłony drewnianej... nowy temat Zlece wykonanie osłony drewnianej na murku tarasowym (slupki + przęsła)....
~Rafał
-

dodano: 12 czerwca 2020

Poszukuję sprawdzonej firmy budowlanej nowy temat Poszukuję sprawdzonej firmy budowlanej do wykonania remontu elewacji (naprawy...
~mieszkaniec Bojana
15

dodano: 13 lutego 2015

Ostrzegam przed ekipą budowlaną Ryszarda Jaśkowiaka oraz Marek Dułak i synowie nowy temat Ostrzegam przed budową zleconą Ryszardowi Jaśkowiakowi. Jego ekipa Marek...
~Niezadowolony
-

dodano: 11 czerwca 2020

Balustrady, Ramy stołów, mebli, schodów itd. nowy temat Zapraszam serdecznie do współpracy ludzi którzy szukają wykonawcy na swoje...
~Weld-it
-

dodano: 7 czerwca 2020

Usługi ogrodnicze nowy temat Witam,jeśli bylby ktos chetny na usługi ogrodnicze to zapraszam serdecznie :))
~Patrycja F.
-

dodano: 4 czerwca 2020

Budynek wspólnotowy - zarządca nieruchomości nowy temat Szukam jakiegoś zarządcy nieruchomości z przeznaczeniem do budynku...
~lamot
2

dodano: 2 czerwca 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15006

2254

wątków

do góry