Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Remont schodów zewnętrznych Potrzebna firma do remontu dwóch par trzystopniowych schodów zewnętrznych....
~Aga
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 29 sierpnia 2019

eco synergia Firmie Eco Synergia z Chwaszczyna zleciłem wykonanie kompleksowo wszystkich...
~Andrzej Stasiak
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 28 sierpnia 2019

ile kosztuje budowa domu? Ile trzeba przeznaczyć kasy - na działkę i budowę (materiały, ekipa)? Proszę...
~EQ
78

dodano: 11 lutego 2014

Doradztwo w zakupie mieszkania Szukam kancelarii lub biura zajmującego się w kompleksowy sposób doradztwem w...
~Klient
-

dodano: 23 sierpnia 2019

poszukuję stolarza pana Janusza Kazubowskiego. czy ktos pomoże? Jesli ktoś wie, gdzie mogłabym znaleźć pana Janusza proszę o informację.
~asia
1

dodano: 26 marca 2014

Zdecydowanie polecam. Dziwne ja mialam kontakt z tym panem i jestem zadowolona z wykonania zarowno...
~Violetta66
2

dodano: 19 sierpnia 2019

nb architekci bardzo zła usluga, nie polecam Zlecenie aranżacji wnętrza oraz nadzór nad...
~inwestor
-

dodano: 20 sierpnia 2019

Projekt elewacji domu Szukam osoby, która wykona projekt elewacji domu szeregowego/jej rearanżacji.
~AiB
-

dodano: 18 sierpnia 2019

Hydraulik i elektryk ? Witam, Pytałem juz raz ale nikt nie raczył odpisać a więc zapytam ponownie....
~Marcin
9

dodano: 3 stycznia 2017

Internet- który dostawca ? Poleci ktoś sprawdzonego dostawcę internetu ( światłowód) na Przymorzu (...
~Roso
11

dodano: 29 maja 2019

Elektryk Gdańsk Czy możecie polecić sprawdzonego i niedrogiego elektryka? Nie świecą mi 4 z 5...
~Rybaaa
7

dodano: 23 listopada 2011

Kierownik budowy poszukiwany.. Czy ktos moglby polecic solidnego kierownika budowy z okolic Gdynia/Wejherowo...
grazaS
-

dodano: 6 sierpnia 2019

Dobudowa balkonów Gdynia Jestem zainteresowana dobudową dwóch balkonów na II i III piętro w bloku...
IwonaMik
3

dodano: 10 czerwca 2014

Tapicer - łóżko na wymiar Poszukuje tapicera , który wykona łóżko na wymiar.
~A
6

dodano: 22 lipca 2019

Aspar Meble Polecam, nasza kuchnia jest piękna, co do milimetra wykonana dokładnie tak...
user_138607221766
-

dodano: 1 sierpnia 2019

Majster Usługi usługa Mieszkania Domy Lokale i budynki użytkowe Garaże i parkingi...
~Majster
6

dodano: 6 lipca 2019

Montaż Drzwi Montaż drzwi Mam do zamontowania drzwi włącznie z framugą. Czy ktoś może...
~Marzena
3

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 26 lipca 2019

Prace stolarskie Część, Czy możecie polecić dobrą firmę stolarską, która przygotuje meble do...
~Adam
1

dodano: 28 lipca 2019

Poddasze Witam jaki jest koszt m2 adaptacji poddasza z materialem i bez
~Mirek
3

dodano: 24 lipca 2019

Brama garażowa firmy Hormann Jestem ciekaw państwa opinii, w necie znalazłem parę pochlebnych komentarzy,...
~anonim
2

dodano: 25 lipca 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15420

2188

wątków

do góry