Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wirtualne biuro Witam, mam pytanie, otóż chce prowadzić sklep internetowy i nie mogę otworzyć...
nilo88
4

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 12 września 2018

Bysewo Inwestycje - prośba o opinie Dzień dobry, szukam opinii o Bysewo Inwestycje. Wiem, że budowali m.in. Domy...
jolaaa
-

ostatnia odp. 4 miesiące temu

dodano: 22 listopada 2023

Budowa willi w stylu minimalistycznym nad morzem Dzień dobry! Zwracam się do Was z pytaniem dotyczącym projektowania willi w...
kamil77
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 14 listopada 2023

Poszukuję domu Trójmiasto Szukamy z rodziną domku jednorodzinnego w obrębie Trójmiasta. Natknąłem się...
paweltobor
5

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 4 kwietnia 2023

Tłumacz dokumentów finansowych Witam, Wraz z mężem chcemy wrócić do Polski zza granicy, zaczęliśmy budowę...
~Solaa
3

ostatnia odp. 6 miesięcy temu

dodano: 6 kwietnia 2023

Którą inwestycje polecacie ? Od dłuższego czasu szukam mieszkania na terenie Gdańska, jest spory wybór ale...
~Norbi
38

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 2 kwietnia 2018

Domesta - opinie WItam, czy ktoś miał do czynienia z tym deweloperem? Zastanawiamy się z mężem...
olga84
3

ostatnia odp. 10 miesięcy temu

dodano: 13 marca 2019

poszukuje dom Poszukuję cichego i spokojnego osiedla z domkami jednorodzinnymi w Gdyni,...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 24 kwietnia 2023

Nowe inwestycje Hej, czy ktoś może ma informacje o nowej zabudowie domków jednorodzinnych na...
krzychurobert
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 20 kwietnia 2023

Activa Azaliowy Park Pruszcz Gdański - proszę o opinie. Ktoś już kupił, mieszka planuje? Polecacie?
~Kasia
162

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 lutego 2014

Kwatery pracownicze Czy zdarzyło się wam korzystać z ofert workhostels? W mojej ocenie jest ich...
Pazer99
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 marca 2023

Niezawodny kredyt, Pilnie szukasz kredytu na zakup domu? Kupić samochód? Pilnie potrzebujesz...
~Verlinden
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2023

Dobry i sprawdzony deweloper?? Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili...
~Marcin
14

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 grudnia 2014

Mieszkanie komunalne/socjalne Hej wiecie kiedy beda nastepne listy oczekujacych mieszkan...
~WerCixX
4

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 kwietnia 2022

EKO-BUD Banino-proszę o opinie Zamierzam zakupić mieszkanie w szeregu od tej własnie firmy. Bardzo proszę o...
~katie
300

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 czerwca 2012

Kto kupił szereg w Rumi przy ul. Partyzantów 60 Żurawia łąka od Moj Dom Deweloper,Wasko,Feniks Witam! Kto z was kupił, jakie macie doświadczenia, jak wygląda kwestia prawna...
mg_2007
11

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 lutego 2019

robyg nie!!!! W 2016 roku kupiliśmy mieszkanie na Przymorzu-Albatross Towers. Wobec dość...
~joannaa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 grudnia 2022

Osiedle rodzinne - parking Dzień dobry, Chciałam zapytać się ile osób kupujących mieszkanie/dom na...
~M.
16

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Remoncik na już 668448229 A-z - inne profesjonaliści 20 lat doświadczenia
~Piotr
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 listopada 2022

Porto Bianco 3 Semeko Witam serdecznie, poszukuje osób które posiadają mieszkania w inwestycji...
~Portobianko7
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 października 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry