Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mieszkanie na Osowej [Wroński] ul. Jednorożca Rozglądam się za mieszkaniem, co sądzicie na temat tego developera? Ma...
~Ania
110

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2010

dolina potęgowska Witam serdecznie, czy jest ktoś kto mieszka na osiedlu Dolina Potęgowska?...
~agnezia
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

LC Corp - osiedle przy srebrej Czy ktoś interesował sie tym osiedlem? Realizacją? Co to za deweloper?
~mgielka_08
27

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 marca 2012

gdynia np. wielki kack Witam, planuję zakup mieszkania i powoli tracę nadzieję. Zależy mi na tym,...
Mary86
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 sierpnia 2012

Domy na Wzgórzu Sagan-Plast czy warto kupić dom? Czy ktoś ma informacje na temat tej inwestycji ? ktoś może kupił tam dom ?...
~Jacek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 stycznia 2012

kupno mieszkania po wejściu nowej ustawy deweloperskiej Witam wszystkich, chciałem zapytać czy kupił może ktoś mieszkanie u hossy po...
~niedźwiedź
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 sierpnia 2012

PIKOBUD czy ktoś kupił od nich mieszkanie? jakieś uwagi?> Pikobud deweloper z Rumii....
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2012

Targo opinie Witam proszę o opinie o deweloperze targo. Jak wygląda jakość budowanych...
meg84
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 maja 2012

Targo deweloper Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Targo. Dzwoniłam do nich, p....
mag.kot
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lipca 2012

dom bliźniak Kąpino Witam, czy ktoś ma jakieś informacje na temat tych domów w zabudowie...
madzia0630
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 lipca 2012

Osiedle Pięciu Mostów - Solidin Witam, może ktoś wypowiedzieć się na temat tego osiedla?może jakieś...
~kate
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 lipca 2012

Rachunek powierniczy - może zaciekawi Trafiłam dziś na taki oto artykuł i być może nie tylko mnie on zaciekawi......
~ciekawska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 lipca 2012

myśliwskie tarasy III - wstrzymana budowa Witam, Czy ktoś z Państwa widział/wie czy coś w ogóle dzieje się na budowie...
~Vorenus
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 lipca 2012

Garnizon - Hossa Zastanawiam się nad zakupem mieszkania od Hossy w GARNIZONIE. Proszę o opinie...
~MK
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 stycznia 2012

Alfa Park morena ile wynosi m/w wynosi czynsz na nowym osiedlu alfa park?
~haid
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 lipca 2012

Profesjonał opinie Czy zna ktoś firmę Profesjonał z Różyn? Kupował od niej dom? Bajer mają...
~tyo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 czerwca 2012

Koszty i utrzymanie Witam , jak tam wygląda to wspaniałe i oszczędne ogrzewanie (jakie piece...
~adam
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2012

Bloki na Kurpińskiego Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na Kurpińskiego. Nie znam Cisowej, więc...
PaniLager
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 czerwca 2012

Osiedle na ulicy Malczewskiego Gdańsk Witam, prosiłbym o opinie na temat okolicy i dewelopera. Osiedle nazywa się...
~mal.
29

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 grudnia 2011

Fourplex A mi się tu dobrze mieszka i już. :D
~lola
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 czerwca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry