Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nowa Lęborska od Górskiego CZy tkos widzial plany dotyczace nowej budowy Górskiego przy Lęborskiej bo na...
~Alicja
66

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 listopada 2014

Domy z Pustaka styropianowego firma Alians .eu Kartuzy Witam Was.Czy ktoś słyszał o firmie Alians.eu z Kartuz,która zajmuje sie...
~Grzegorz
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 lutego 2017

Multideweloper Wejherowo Szanowni Państwo, czy macie jakieś opinie na temat dewelopera wspomnianiego w...
~Rob
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 19 grudnia 2018

Deweloper Gdańsk? Poszukuję mieszkania w stanie deweloperskim, czy możecie podpowiedzieć który...
~Karolinka
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 14 grudnia 2018

Jankowo Gdańskie Jak się tam mieszka?jakie klimaty? Czego brakuje z punktu widzenia rodziny z...
~anonim
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 11 grudnia 2018

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami...
~Jola
3

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lipca 2014

Riumia Blok przy ulicy Kościuszki. Jest tutaj ktoś kto kupił mieszkanie w Rumi przy ulicy Kościuszki od firmy...
~Zły
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 listopada 2018

Kowalove Nietsety. Developer nie do konca jest uczciwy. Proponuje zapisy w Umowie...
~ALina
11

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 czerwca 2017

Zaczął się Kryzys na rynku nieruchomości i co dalej? Ceny zaczęły iść w dół. Czytałem (np. na Pulsie Biznesu), że pomimo świetnej...
~AdibA
9

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 września 2018

targi mieszkaniowe Wybiera się ktoś z Was na targi w przyszłym tygodniu? Szukam mieszkania do...
~klempa
2

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 września 2018

Banino Centrum HB Inwestycje Odbiory Bardzo prosze o pilny kontakt z osobami ktore sa przed odbiorami w HB...
~Nowy mieszkaniec
10

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 października 2018

Projekt domu Z215 a Czy ktoś budował dom projektu Z215 a?
~y
9

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 lutego 2017

EKOBUD OS. Admiralskie Czy jest ktoś kto rozważa zakup bądź kupił dom na Osiedlu Admiralskim w...
~Małgosia
9

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 6 grudnia 2017

Sad-Oil Pszenna 145 - proszę o opinie. Witam, Szukam informacji dotyczących dewelopera jak i osiedla Jasia i...
~Zakłopotany
52

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 lutego 2015

SAD-OIL deweloper Nie polecam zakupu mieszkania od dewelopera Sad-oil. Ma klientów za nic....
~niezadowolona
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2018

Wirtualne biuro Witam, mam pytanie, otóż chce prowadzić sklep internetowy i nie mogę otworzyć...
nilo88
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 12 września 2018

szok zostalo tam kilka mieszkan. niewiarygodne ze tak szybko to sprzedali.
~angelika
5

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 maja 2018

Nowa letnica Gdańsk Robyg niedlugo zacznie budować Nowa letnice i mam pytanie,czy polecacie tam...
~Jacek
110

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 28 lutego 2017

ZiS Rumia, SM Janowo Witam, Zastanawiam się nad zakupem mieszkania na ul. Dąbrowskiego...
~Piotr
1

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 lutego 2018

mieszkanie na raty od dewelopera witam.mam pytanie czy w 3miescie jakis deweloper oferuje sprzedaz swoich...
~ona86
11

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 10 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry