Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Rozmowa była - odpowiedzi brak.. Dzień dobry, Jesteśmy grupą znajomych(płci obojga), którzy bądź jeszcze.....
~grupa znajomych
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 lipca 2011

co lepsze MŁODA AKTYWNA NIANIA czy STARSZA MNIEJ AKTYWNA ? tak mnie to zastanawia! co byscie wybrali jak byście mieli zostawic swoje...
~myśląca
5

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

praca w magazynie RTV (w Londynie) uwaga na to ogłoszenie, i temu podobne, to typowe robienie w wała :) polega...
~obserwator
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lipca 2011

~elo
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2011

Praca? Tak chyba wiadomo skoro to forum o pracy. Błągam. Przy zakłądaniu nowego tematu zastanówcie się dwa razy zanim dacie...
~szumowina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 lipca 2011

Telemarketerka Orange -Krzywoustego Przepraszam -czy zna ktoś tą firmę, może ktoś był na rozmowie, wie ile płacą...
~bezrobotna
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lipca 2011

AMWAY Witam Na różnych forach czytałem o w/w firmie...opinie pozytywne...
~Andrzej
22

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 maja 2010

umowa o pracę a urlop wych. Mam umowę do kwietnia 2013r ,czy na urlopie wych, moze zakład pracy rozwiazać...
kornelia79
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2011

NAPISZE WAM TAK Praca jest ale pracodawcy w ciula lecą np; ostatnio pracowałem za 10 zł...
~madmaxxx
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

praca jak czytam o pracodawcach to szlak mnie trafia szukają młodych doświadczonych...
~maria
2

ostatnia odp. 8 lat temu

Pracownika ochrony Gdynia Karwiny płacą 4-5 zł na godzine,godzin ponad etat
~miki
1

ostatnia odp. 8 lat temu

Co sądzicie o pubie Scruffy O'Brien przy Manhattanie? Mam pytanie i prośbę, żebyście pisali swoje opinie odnośnie pubu Scruffy...
~XoXo
1

ostatnia odp. 8 lat temu

studio wellnes, dietetyka, studio urody itp itd Firma mieści się na ul OKOPOWEJ To co piszą w swoich ogłoszeniach to...
~sandy
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Agencja Top Models ??? przepraszam, słyszał kto o Agencji Top Models w trójmieście ? To jest ich...
monika11
1

ostatnia odp. 8 lat temu

Kto wie coś o dodatku akwizycyjnym? Hej,nie mam prawa do zasiłku dla bezrobotnych,czy w takim wypadku jak znajde...
~Agatka
3

ostatnia odp. 8 lat temu

poszukiwania pracy po raz kolejny :) mam pracę ale nie satysfakcjonuje mnie wiec szukam czegos nowego nie mam...
Agitka
60

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 stycznia 2011

e leclerk przymorze odradzam stanowczo prace w leclerku na przymorzu!!!!!!!!!!!!!!prace z pewna...
~kkkk
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

Pracodawcy przychylni mamom. W wrześniu moje dziecko idzie do przedszkola, a ja chcę wrócić do pracy. Czy...
~mama wraca do pracy
11

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 lipca 2011

Monitoring w Gdyni. Monitoring to fajna rzecz, ale w Gdyni nie ma go kto obsługiwać. Regułą...
~SUN TZU
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

Praca Dziewczyny - czy któraś z Was pracuje w firmie DELPHI na Kokoszkach ????...
~Asiek
6

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry